Celokožené pracovní rukavice Delta Plus

Vyberte si pro svou práci celokožené pracovní rukavice pro venkovní i průmyslové práce. Dodáváme je vyrobené zejména z  hovězí či vepřové štípenky. Díky tomu se pohodlně nosí a vydrží vám dlouho i při vysokém namáhání. Pro venkovní práce si pořiďte celokožené pracovní rukavice z odolnější lícovky na dlaňovou část rukavice. Celokožené pracovní rukavice jsou baleny po 12 ks v balení a po 120 ks v kartonu. Počty rukavic budou při objednání automaticky zaokrouhlovány. Vsaďte na prověřenou kvalitu.

Rukavice z hovězí usně FIBKV02

  • 509,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost 5 - 7 dní

Rukavice z hovězí kůže FB149

  • 139,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost 5 - 7 dní

Rukavice z hovězí kůže FIB49

  • 245,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost 5 - 7 dní

Rukavice z kozí kůže 51FEDF

  • 155,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost 5 - 7 dní

Rukavice z hovězí kůže CBHV2

  • 309,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost 5 - 7 dníCelokožené pracovní rukavice jsou výbornou volbou pro dílny a provozy, kde se rukavice rychle zašpiní a poškodí. Vyberte si k nim praktické pracovní vesty. Dodáváme je v zatepleném i oboustranném provedení, takže je využijete téměř po celý rok. Pokud spíše potřebujete ochránit před nečistotou, vsaďte na pracovní zástěry. Nabízíme je ve variantách pro jednorázové použití i ve speciálních kovových provedeních proti pořezání.

Pořiďte si do práce či do dílny spolehlivou pracovní obuv. Nabízíme vám pracovní pantofle, sandále, kotníkovou a vysokou obuv i gumáky. Vyberte si vodě a olejiodolné boty, které tlumí vibrace. Účinně tak ochrání vaše nohy i při celodenním nošení. Pro venkovní práce se spolehněte na zimní pracovní obuv se zateplením. V kotníkovém i vysokém holeňovém provedení nepropouští vlhkost a zabraňují prochladnutí.