Pracovní boty Prestige Moleda Červa

Prestige je česká osvědčená značka. Boty Prestige vám budou sloužit při práci, sportování i při volném čase. Jde o celokožené pracovní boty, vhodné pro venkovní i vnitřní povrchy. Pohodlné botasky Moleda Prestige mají na patě reflexní značku a protiskluzovou podešev. Firma Prestige využívá při výrobě prověřené materiály úspěšné při náročných kontrolách v certifikovaných zkušebnách.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Boxový s obrázky

Botasky PRESTIGE

  • 1 309,00 Kč Cena s DPH

SklademObuv z dílny Moleda Prestige se pyšní mnoha certifikáty. Ty jsou dokladem zdravotní nezávadnosti, ale hlavně i kvality a bezpečnosti při práci. Proto využijete tyto boty při pracovních činnostech i při sportování a volném čase. Moleda se specializuje na výrobu obuvi s nástříkem polyuretanových podešví, které se pyšní vysokou odolností.

Mějte nohy v pohodě!

Kvalitní pracovní obuv je nezbytností, ať už pracujete kdekoliv. Jen tak vás nebudou během práce bolet nohy. Pracovní obuv pro vás máme v širokém výběru velikostí, vlastností i provedení. Pokud pracujete ve venku v náročnějších podmínkách, doporučujeme bezpečnostní kotníkové boty z vysoce odolných materiálů. Nejen stavební profese však potřebují pracovní boty, a proto jsou tu pracovní pantofle, vhodné do ordinací, kanceláří nebo i laboratoří.