Nesmeky na boty Z-Style CZ

Nesmeky jsou opravdu šikovnou pomůckou, kterou podle charakteru jednotlivého výrobku využijete při sportování, turistice, ve městě i v opravdu drsných podmínkách. Ve městech jsou ideální pro zledovatělé městské chodníky. Pracovníci je využijí také na stavbách, například na lešení, kde značně zvýší bezpečnost práce na zmrzlém podkladu. Nesmeky na boty snadno připevníte a snadno sundáte.

Nesmeky BNN CRAMPON YETTI

  • 279,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost 2- 4 dnů

Bezpečnostní návlek na obuv BENNON SAFE …

  • 1 179,00 Kč Cena s DPH

Dostupnost Skladem u dodavateleLed je pro mnohé v zimě nepřítelem. Spadnutí na zmrzlém chodníku není nic příjemného. Existují však pomocníci, kteří vám pohyb po ulicích v zimě usnadní. Pomocí nesmeků na boty zabráníte nechtěnému podklouznutí na zledovatělé ploše. Jsou vhodné nejen pro pracovníky, ale i do města, například pro seniory nebo pro ty, kdo musí v zimě chodit v polobotkách. Nesmeky do drsných podmínek využijete při zimní turistice, protože jsou odolné proti mrazu a povětrnostním podmínkám.

Všechny ochranné pomůcky nakoupíte na našem e-shopu

Z našeho sortimentu si vyberete snadno zboží za nízké ceny, nebo využijete zakázkovou výrobu podle individuálních požadavků. Máme pro vás také výrazné množstevní slevy a velký výběr akčních produktů. Ať už jste domácí kutil, nebo profesionál, který shání vybavení do práce, u nás se můžete vybavit od hlavy až k patě kvalitními pracovními pomůckami, reflexními oděvy, obuví i ochrannými brýlemi.

Značka

Kontaktujte nás

Jiří Šenkýř
Přerov nad Labem 12
289 16 Přerov nad Labem

Mobil: +420 739 452 877

Email: senkyrprac@seznam.cz

Adresa pro výměnu nebo vrácení zboží:

Jiří Šenkýř

Husova 53 T.A.S.

25092 Šestajovice